Топ Тема на Ваша Страна - Жешко столче: Владимир Панчевски (18.10.2017)

18 October, 2017 - 22:39

Веста е прочитана 2459 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.