Формула 1

ХАМИЛТОН ПОБЕДИ ВО БАХРЕИН

ФОРМУЛА 1
ЛУИС ХАМИЛТОН ПОБЕДИ НА ПАТЕКАТА „САХИР“ ВО БАХРЕИН

ЕДЕН ДВА ЗА МЕРЦЕДЕС ,ПОЛ ПОЗИЦИЈА ЗА НИКО РОЗБЕРГ

ФОРМУЛА 1
Водечкиот возач во Формула 1 шампионатот,Нико Розберг од тимот на Мерцедес ја освои пол позиција за утрешната трка во Бахреин.

МИХАЕЛ ШУМАХЕР СЕ БУДИ?

ФОРМУЛА
СОСТОЈБАТА НА МИХАЕЛ ШУМАХЕР СЕ ПОДОБРУВА

Pages

Subscribe to RSS - Формула 1