МОСТ ГО ОБЈАВИ ПРВИОТ УТРИНСКИ ИЗВЕШТАЈ

13 April, 2014 - 09:55

Невладината набљудувачка мисија утрово го објави првиот извештај од согледувањата на избирачкиот процес. Извршниот директор на МОСТ Дарко Алексов ги изнесе првичните согледувања за регистрирани неправилности.

Веста е прочитана 89 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.