Ен Хатавеј е на строга диета, веќе ослабе 20 килограми

10 May, 2016 - 11:29

Актерката Ен Хатавеј (33) кон крајот на март го роди првото машко дете Џонатан. Иако во бременоста насобра многу килограми, Американката веќе ја покажа фигурата.

Медиумите наведуваат дека досега таа изгубила 20 килограми.

- Јас сум долгогодишна вегетаријанка. Подготвувам само храна од растително потекло со минимална термичка обработка, рече Ен. Актерката од 2012 година е во брак со колегата Адам Шулман (35).

Веста е прочитана 425 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.