Собраниската седница тапка во место

20 April, 2017 - 16:55

Собранието тапка во место. Темата е повторно така наречената тиранска плаформа и обвинувањата за патриоти и предавници од страна на ВМРО-ДПМНЕ.

Од БЕСА ги прашаа кои се нивните државни интереси или едноставно тие почнуваат кај Груевски и завршуваат кај неговиот близок роднина. 

Сања Јовановиќ Дамјановска

Веста е прочитана 1065 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.